За спілкування з дружиною губернатор Сумщини заплатив 1500 гривень

Кава з волонтером

Продаж першого лоту на аукціоні у рамках проекту «Кава з волонтером» завершився несподівано.

Мета проекту «Кава з волонтером» більше тут – збір коштів на придбання аптечок для військових в АТО.

Першим лотом, як ми повідомляли, стала можливість випити кави з психологинею, волонтеркою та дружиною голови Сумської облдержадміністрації Сніжаною КЛОЧКО. Така кандидатура викликала серед сумської спільноти неоднозначну реакцію, багато хто побачив у цьому лише зайву можливість пропіаритись.

Та як би там не було, у День закоханих аукціон було завершено. Якщо стартова ставка на кавування зі Сніжаною складала 50 гривень, то за чотири дні вона зросла до 1000 гривень.

Відтак, переможцем став Олександр ЗУБКО. Він сумчанин, живе і працює за кордоном та постійно надає кошти на лікування поранених українських бійців. Тож про спілкування з пані Клочко тут не йдеться – чоловік просто перерахував кошти. Причому, як повідомили media.sumy.ua організатори, не 1000 гривень, а 100 доларів, тобто приблизно 2700 гривень.

Та історія на цьому не завершилась. «Даю 1500 гривень, щоб попити кави з дружиною у такий день)» — написав на сторінці проекту «Кава з волонтером» у facebook сам голова ОДА. Що скаже сама Сніжана, побачивши за столиком у кафе не Олександра Зубка, а власного чоловіка – невідомо.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top