Із невиплатою зарплат у Бурині розбиратиметься прокуратура

Буринський «Майдан» повідомив – медики та освітяни району отримують заробітну плату невчасно та не в повному розмірі. З цього приводу депутат Сумської обласної ради від «Батьківщини» Віктор ЛАДУХА підготував звернення до прокуратури.

«Обурені працівники навчальних закладів району вимагають справедливості.
Ось уже кілька місяців з їх зарплатнею діється щось незрозуміле. Відпрацювавши належну кількість годин, вони отримують лише частину винагороди, так званий аванс і то за квітень лише після 15 травня, так їм обіцяли у відділі освіти Буринської райдержадміністрації.

Вся сума заборгованості по заробітній платі, як запевняють чиновники, буде виплачена аж у червні цього року. Кричуща ситуація із виплатою заробітної плати склалась і у медичних закладах району. Виплачують заробітну плату медичним працівникам упродовж березня-квітня лише по 30% від потреби. Коли виплатять основну суму боргу невідомо», — заявляє «Майдан».

Цього року, за даними активістів, з метою збалансування місцевих бюджетів видатки на заробітну плату заплановані у мінімальних обсягах, у кошторисах установ відсутні асигнування для стимулюючих виплат, у зв’язку з обмеженими ресурсами не заплановані кошти на диференціацію заробітної плати працівників медичної галузі.

За допомогою люди звернулися до депутата обласної ради Віктора Ладухи. Вони обурені порушенням своїх прав, говорять – не мають коштів на утримання родини, сплату «драконівських» тарифів на комунальні послуги.

Разом з тим влада, аби зекономити бюджетні кошти, проводить так звану «оптимізацію» освітніх та медичних закладів, що б’є по простих, найменш соціально захищених працівниках, які отримують меншу зарплату, а то й взагалі залишаються без роботи, а селяни – без потрібних їм послуг.

Про ці проблеми і говориться у зверненні Віктора Ладухи до Конотопської місцевої прокуратури (у додатку). Про результати перевірки буде відомо пізніше.

І.С. Політика.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top