Ірина Головатенко: В Україні треба поширювати досвід Сумського УКРОПу щодо встановлення справедливих тарифів для споживачів природного газу

УКРОП першим серед політичних партій в Україні розпочав процедуру праймеріз. Кандидата в Президенти оберуть шляхом відкритого публічного голосування. Праймеріз – звична практика для багатьох демократичних країн світу. Суми відвідала одна з учасниць президентських праймерізУКРОПу, член неурядової організації EU-UkraineWomeninPolitics, співорганізатор та керівниця громадської ініціативи Києва «Перша міська школа ОСББ» Ірина Головатенко.

Укропівка зустрілася з однопартійцями Сумщини і ознайомила їх зі своєю передвиборчою програмою зазначивши, що формуючи її,особливу увагу вона надала досвіду місцевих організацій УКРОПу.

«Країна потерпає від свавілля монополій– приватних облгазів. Вони ще два роки тому хотіли нав’язати всім домогосподарствам загальнобудинкові лічильники газу. Що це означає? Зрівнялівку! Ми ж розуміємо, що кожна квартира залежно від кількості мешканців користується блакитним паливом по-різному. Це несправедливо, що вони всі мають платити «середню» ціну. Люди повстали проти цього, а монополіст став нараховувати завищені норми споживання тим будинкам, які відмовились від загальних приладів обліку. Сумські ж укропівці домоглися скасування цих грабіжницьких норм через суди і через Нацкомісію з питань регулювання комунальних тарифів. Цей успішний досвід слід обов’язково переймати»,– наголосила Ірина Головатенко.

Що ж стосується відповідальності Президента, то укропівка зазначила, він повинен бути Гарантом Конституції та Верховним головнокомандувачем і жодним чином не впливати на правоохоронну чи судову систему:

«Особливо важливо, щоб Президент не впливав на вибір Генерального прокурора, членів ЦВК та суддів. Для цього потрібно ввести кілька важливих змін: ретельна перевірка декларацій майна можновладців, їхніх витрат, забезпечити відкритість усіх судових процесів. Суддів мають обирати на конкурсній основі.Вони повинні складати професійні іспити, а справи мають розглядати судді за місцем їхньої роботи. Не менш важливим є і проведення ретельної перевірки на корупційну складову працівників правоохоронних і судових органів», – зауважує Ірина Головатенко.

Більше про передвиборну програму учасниці президентських праймеріз УКРОПу Ірини Головатенко, читайте згодом у її  інтерв’ю для нашого інтернет-видання.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top