Інтернет для школи в Білопіллі: комп’ютерний клас буде на зв’язку зі Світом

Очільник Білопільської районної організації УКРОПу, депутат районної ради Олександр Хацько потурбувався, щоб у новому навчальному році в комп’ютерному класі місцевої загальноосвітньої школи №1 з’явився доступ до Інтернету.

Укропівець виділив кошти на технічне забезпечення підключення комп’ютерного класу до Всесвітньої мережі. За словами Олександра Хацька, слід подбати, щоб жодна школа на теренах району не була позбавлена електронного зв’язку зі світом.

“Сьогодні на кожному кроці ми бачимо, як діти краще за багатьох дорослих вправляються зі своїми гаджетами та їх програмним начинням. За таких умов ми не можемо собі дозволити “кам’яний вік” у комп’ютерних класах сільських шкіл”, — коментує Олександр Хацько.

Нагадаємо, торік депутати-укропівці в Білопіллі подбали про встановлення нових дверей у класних кімнатах і покриття для підлоги в цю ж школу, а для іншої закупили меблі. Крім цього, постійно здійснюється допомога місцевому дитячому садочку. Запевняють, що й надалі дбатимуть про комфортні умови навчання школярів.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top