Від газу до теплопостачання та гарячої води: на Сумщині хвиля підвищення тарифів

повышение тарифов

Новиною про підвищення ціни на газ українців «потішили» напередодні Великодня. Кабмін з 1 травня встановив єдину граничну роздрібну ціну газу для побутових споживачів на рівні 6879 гривень за тисячу кубометрів.Тепер українцям «наказали»  готувати кишені і до підвищення тарифів на гаряче водопостачання та опалення.

З 1 липня тарифи на опалення і гарячу воду в Сумах тепловикипіднімуть на 70%. Споживачі ТОВ «Сумитеплоенерго» будуть платити за гарячу воду на 67% більше. Ціна зросла з 43,21 до 72,03 грн за кубометр підігрітої води. Опалення подорожчало на 72% — з 717,06 до 1230,01 грн  за Гкалабо з 19,84 до 34,04 грн  за квадратний метр опалювальної площі.Керівництво Котельні Північного промвузла, вочевидь,своїх споживачів вважає багатшими за інших мешканців міста. Бо плату за один кубічний мет гарячої води встановив для них майже на гривню більше, а за опалення – на цілих 5 грн.Гаряча вода абонентам КПВ обходитиметься у72,90 грн за кубічний метр, а теплопостачання – 1235,91 грн за Гкал  або 33,85 грн за квадратний метр опалювальної площі.

Підвищення вартості своїх послуг тепловики аргументували рішенням урядупідвищитиціну на природний газ, а також переглядом заробітних плат відповідно до нового рівня мінімальних зарплат та ЄСВ, зміною роздрібних тарифів на електроенергію тощо.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top