Хто з депутатів Сумщини «за» державне фінансування політичних партій?

За запровадження державного фінансування політичних партій, які подолали 2% бар’єр на парламентських виборах, відбулося 15 відповідних голосувань. Експерти стверджують, що  ця політика – це крок до деолігархізації влади та подолання політичної корупції.

Вже з липня 2016 року гроші з бюджету повинні щоквартально надходити тим партіям, які подолали 5-відсотковий бар’єр на парламентських виборах 2014 року. Саме це вписано у Перехідних положеннях до Закону.

Вже зараз національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) прийняло для перевірки фінансові звіти 157-ми політичних партій за І квартал 2016 року. Звіти надали усі ті партії, які претендують на державне фінансування. Всього в Україні зареєстровано 349 політичних парті і всі вони повинні здавати звіти до НАЗК. Для тих, хто не здав, передбачені адміністративні стягнення.

За 2016 рік звіт політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру подаватиметься відповідно до наступного графіку: за II квартал 2016 року до 09.08.2016 включно; за III квартал 2016 року до 09.11.2016 включно; за IV квартал 2016 року до 09.02.2017 включно.

Загалом протягом цього року народні депутати за державне фінансування політичних партій голосували 15 разів.

За даними порталу «Вони голосують для тебе»,максимально голосували за цю політику Олег МЕДУНИЦЯ (член депутатської фракції політичної партії «Народний фронт»), Микола ЛАВРИК («БЛОК Петра ПОРОШЕНКА»),Олександр СУГОНЯКО («БПП»).

А ось позафракційний Андрій ДЕРКАЧ, Владислав БУХАРЄВ (член депутатської фракції політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»),Ігор МОЛОТОК (член депутатської групи «Воля народу») ніколи не голосують за державне фінансування партій.

Ірина СТЕГНІЙ

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top