Хто у Шостці створює нові робочі місця в умовах кризи?

Директор підприємства «Золотий Дим» Олександр Годун відзначений почесною грамотою Шосткинської районної держадміністрації. Він переміг у цьогорічному конкурсі «Кращий підприємець року» в номінації «Краще мале підприємство у сфері виробництва».

За словами його колег з «Українського об’єднання патріотів», саме на таких людях, як Олександр Годун, тримається малий і середній бізнес України — в нинішніх складних умовах розвиває він виробництво, створює робочі місця в деревообробній галузі.

Сам підприємець говорить: «Щороку дуже багато молоді з Шостки та району виїжджає на заробітки закордон через безробіття та злидні. Я на це не можу спокійно дивитись, і в міру своїх сил намагаюся створювати робочі місця з гідною оплатою праці».

Лідер УКРОПу Сумщини Владислав Луговий зазначає: «Сьогодні в Україні одна з найбільших проблем — це вимушене заробітчанство мільйонів наших громадян. І в цей час знаходяться такі люди, як наш однопартієць, Олександр Гладун, який забезпечує роботою багатьох людей, сплачує податки, дбає про сьогодення і майбутнє Шосткинського району. І таких людей в нашій команді багато!»

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top