Хто покарає «Сумигаз» за беззаконня?

Після того, як голова фракції УКРОПу в Сумській облраді Владислав Луговий у депутатському запиті ще у грудні 2018 року навів кричущі факти протиправної діяльності газівників, на монополіста чекають перевірки.

 

Правоохороннці мають з’ясувати, на яких підставах діяло керівництво газопостачального підприємства, створюючи штучні перешкоди законній діяльності деяким агропідприємствам Сумської області з корисних мотивів. Кричущі факти наприкінці минулого року під час сесії Сумської облради публічно навів у своєму депутатському запиті Владислав Луговий.

Підприємці звернулись до голови обласної організації “Українського об’єднання патріотів” як до останньої надії на справедливість — до того вони звертались у різні інстанції, але безрезультатно.

Укропівець звернув увагу громадськості і влади на те, що деякі елеватори не могли запустити нові комплекси, оскільки їм не знімали пломби з вузлів обліку газу — допоки аграрії не “поділяться” врожаями з керівництвом облгазу.

В інших випадках, про які йшлося в депутатському запиті, мовиться про несправедливе ціноутворення: підприємствам-споживачам блакитного палива нав’язували зависокі ціни на газ від конкретних постачальників.

“І нарешті вчора ми дізнались, що проблема почала вирішуватись завдяки тому, що УКРОП відкрив очі багатьох, у тому числі народних депутатів, на те, що коїть “Сумигаз”, — коментує Владислав Луговий. — Ми завжди відстоюємо законні інтереси людей перед свавіллям монополістів, і ми завжди доводимо справи до переможного завершення. Цей випадок не виключення!”.

Наразі керівництво СБУ, поліції, прокуратури отримали доручення провести ретельне розслідування наведених укропівцем фактів.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top