Хіт-парад поціновувачів металу

28-річному жителю Охтирського району можна дати почесне звання «Хазяйновитий господар 2017 року». Оскільки чоловік самостійно вирішив, «Якщо щось не працює значить воно не потрібне».

Мова йдеться про залізничну колію, яка веде до одного з непрацюючих підприємств в Охтирському районі. Чоловік власноручно розібрав кілька метрів залізничної вузькоколійки, частину здав на металобрухт, решту залишив для власного використання. Навіщо колії у власному побуті досі нікому незрозуміло. Наразі всі металеві матеріали , які присвоїв «Хазяйновитий господар 2017 року» вилучили, на чоловіка чекає кримінальна відповідальність за скоєне.

Наступних двох чоловіків можна назвати «Поціновувачами  чужого металу».

42-річний житель Липової Долини вирішив , що металобрухт вагою 300 кілограм з території місцевого підприємства належить саме йому, і лише він гідний бути власником коштів виручених за здачу присвоєного металу. А 28-річний житель Серединобуди вирішив присвоїти пів тони металу із приватного подвір’я.

Номінацію «Велосипедист 2017року» розділяють двоє поціновувачів  двоколісного транспорту.

Мова йдеться про 35-річного жителя одного із сіл Конотопського району , який без дозволу господарів, тишком-нишком, прокрався до сусідської літньої кухні і без докору совісті вкрав у них велосипед. Другий номінант даної категорії —  це 70-літній житель села на Глухівщині, який вирішив , що просто не може жити без велосипеда сусідки, оскільки дуже хотілося випити.

За всіма цими фактами номінанти нагородження відкриттям кримінального провадження за статтею 185 Крадіжка» Кримінального кодексу України. Слідство триває.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top