Харчування сумських дітей за рахунок міста

Всі без винятку мами хвилюються за своїх чад та їх харчування в школі. Адже школярі проводять більшу частину дня в навчальних закладах. Харчування дітей в школі не менш важливе за навчання. Особливо коли мова йде за дітей початкових класів.

На сьогоднішній день на харчування однієї дитини початкових класів місто виділяє 7 гривень і 1,20 на дитину,  яка знаходиться в продовжуваній групі . Звісно цього замало, щоб дитина була повноцінно на кормлена, тож додаткові кошти на харчування доплачують батьки. Безкоштовним харчуванням користуються діти пільгових категорій.

Як уточнила начальник міського управління освіти Антоніна Данильченко: «В середньому, в місті Суми, батьки доплачують 6 грн. в день на дитину. У наступному році планується додати кошти на сніданки всім учням початкової школи — сума збільшиться з 7 до 8 грн. Харчування дітей пільгових категорій з міського бюджету складе 14 грн. на одну дитину. Причому це стосується не тільки 1-4-х класів, а всіх учнів — по 11-й клас включно. Для вихованців дошкільних навчальних закладів, центрів розвитку дитини та дошкільних відділень НВК вартість харчування на одну дитину в день збільшиться на 5 грн. Сьогодні сума, яка виділяється з бюджету, становить 17 грн., А буде 22 грн. Всього на харчування дітей на 2018 рік необхідно виділити близько 40 млн. грн. Поки що це проект, але ми розраховуємо, що депутати підтримають таке рішення ».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top