Двоє сільських голів із Сумщини поплатилися за хабар

Двоє сільських голів із Сумщини поплатилися за хабар

На занадто підприємливих посадовців чекає суд.

У листопаді минулого року один із керівників громади (як нам стало відомо із власних джерел, йдеться про сільського голову Косівщини Сумського району) отримав хабар у сумі 25 тисяч гривень за сприяння у виділенні земельної ділянки.

Інший, а саме сільський голова Мезенівки Краснопільського району, вже у січні 2017-го узяв 10 тисяч гривень за організацію, як повідомляють джерела media.sumy.ua, на території села обласних змагань з пейнтболу.

Наразі прокуратура Сумської області направила до суду обвинувальні акти щодо цих двох чільників села. Дії посадовців, за даними прес-служби прокуратури, кваліфіковано за частиною 3 статті 368 (одержання неправомірної вигоди, вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище) Кримінального Кодексу України.

Тепер обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top