В Охтирці ліквідували гральні автомати

гральні автомати

Правоохоронні органи перекрили «дихання» гральному бізнесу в Охтирці, Тростянці та смт Велика Писарівка.

Працівниками місцевої прокуратури разом із співробітниками національної поліції було виявлено 5 «азартних» закладів, де незаконно функціонували зали з гральними автоматами. Ховалися вони під вивісками точок розповсюдження державних лотерей. В суботу, 21 травня 2016 року, правоохоронцями було проведено санкціонований обшук. Було вилучено понад 60 комп’ютерів,обладнаних під гральні автомати, флеш накопичувачі, чорнова бухгалтерія та інша документація, що свідчить про незаконну діяльність у сфері грального бізнесу. На даний час встановлюються особи, причетні до вказаних правопорушень.

За вказаним фактом прокуратурою відкрито кримінальне впровадження за ч.1 ст.203-2 КК України — зайняття гральним бізнесом. За цією статтею передбачається покарання у вигляді штрафу до 40 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top