У Сумах під вікнами міської ради горітимуть шини?

горітимуть шини

Кілька годин тому у центрі Сум, на площі Незалежності, почали з’являтися намети. В соціальній мережі Facebook громадський активіст Микола Сурженко зазначив, що це колишні працівники департаменту містобудування та земельних відносин організовують акцію протесту проти свого звільнення.

«Що це? Очевидно, що узурпована в місті Суми влада Войтенка-Лисенко починає давати тріщину. Не по зубам їм виявилось боротися з колективом Департаменту містобудування та земельних відносин?На Площі Незалежності з’являються намети, а бочка з дровами знаменують, що акція буде довгостроковою», — написав громадський активіст, учасник АТО Микола Сурженко.

Нагадаємо, що вже кілька місяців працівники департаменту боряться за своє робоче місце. У січні цього року міськрада прийняла рішення, згідно якого Департамент містобудування та земельних відносин СМР підлягає ліквідації. У свою чергу Департамент звернувся до суду з адміністративним позовом про визнання вказаного рішення незаконним та його скасування. Наприкінці травня своєю Ухвалою Сумський районний суду зупинив дію рішення міської ради щодо ліквідації Департаменту. Однак, не зважаючи на це, працівників департаменту включно з його директором було звільнено (більше тут). Наразі у цій справі розбирається прокуратура. Проте працівники департаменту, схоже, вирішили поки йде розслідування «тримати оборону», аби про них не забули і справу ненароком не спустили на гальмах.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top