Головлікар Конотопської ЦРЛ: «Не треба нагнітати ситуацію!»

Поки у міськраді Конотопа не вщухають політичні чвари, а керівник медичного закладу вважає, що нічого страшного не відбувається, маленькі пацієнти дитячого відділення центральної районної лікарні перебувають у жахливих умовах.

Про цю ситуацію повідомив та виклав фото житель Конотопа Артем ТУРОВ.

«Стіни у палатах обідрані, ставлення персоналу – неприпустиме. І це стосується не лише дитячого відділення. Деякі мої знайомі взагалі не лікуються у Конотопі через такі умови, але шкода тих, хто не може собі дозволити поїхати до Сум чи Києва. Процедури ігнорують, поки не даси медсестрі п’ятдесят гривень, прибирання, дезинфекція не проводяться. Лікарі на запитання починають грубити, або кажуть – лікуйтесь, мовляв, самі. Все це можуть пітвердити інші пацієнти», — розповів Артем.

Особливо шокуючий факт – цвіль на стінах, і це в медичному закладі, де лікуються діти! Грибок, як зазначають фахівці, особливо підступний; його спори, потрапляючи у кровоносну і дихальну систему, викликають цілий ряд захворювань – шкіри, дихальних шляхів, суглобів, а також головні болі, нудоту та запаморочення.

«Не треба нагнітати, сімдесят відсотків медичних закладів України знаходяться у такому ж, а то ще й гіршому стані, — так, дещо несподівано прокоментував media.sumy.ua цю ситуацію головний лікар Конотопської ЦРЛ Володимир НОСАЧ. – Хай би ті, хто пише, замість скаржитись, допомагали!»

За словами пана Носача, капітальний ремонт у лікарні не проводився останні десять років. Він звертався щодо цього питання до міського голови, депутатського корпусу, але від лютого цього року депутати у Конотопі ніяк не зберуться на сесію і проблема знову «зависає» у повітрі. Втім, керівник медзакладу пообіцяв принаймні перевести дітей в інше відділення, де хоча б немає цвілі на стінах. Що стосується зауважень до персоналу – їх назвав повністю безпідставними.

Звернулись ми за коментарем і до міського голови Конотопа Артема СЕМЕНІХІНА.

«Ще перед новим роком я дав доручення підготувати на березневу сесію проект рішення про виділення коштів на проектні роботи та безпосередньо на ремонт дитячого відділення лікарні. Але, на жаль, більшості депутатів це не цікаво, вони вже п’ять місяців не приходять на сесії і відповідно, не голосують.

Більше того, у нас реанімаційне відділення капітально відремонтовано на 95 відсотків, потрібно дофінансувати роботи десь на мільйон гривень і ми будемо мати у місті найсучаснішу в області реанімацію. Проте депутатам із фракцій «Воля народу», Народної партії, «Рідне місто», БПП та «Самопоміч» це не цікаво!» — зауважив мер.

Відтак, що чекає на жителів Конотопа, які звертаються до медичного закладу за лікуванням, а натомість отримують на додачу до хвороб нові проблеми – наразі невідомо. Залишається лише сподіватися, що обіцянки, дані виборцям, патріотизм та, зрештою, здоровий глузд переможуть політичні чвари у яких, на нашу думку, винні абсолютно всі сторони цієї побудованої на амбіціях та невмінні віднаходити компроміс війни.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top