Голова Сумської облради заговорив про дискредитацію і назвав ЗМІ

Голова Сумської обласної ради

Голова Сумської обласної ради Володимир ТОКАР звернувся до обласної прокуратури та Головного управління Нацполіції області з проханням перевірити факти, про які публічно заявила колишня головна лікарка обласної психіатричної лікарні №2 Лілія НЕОФІТНА.

Слідство у справі Неофітної ще триває і останню крапку у ній поставить суд. Ми досить докладно висвітлюємо цей процес. Наразі екс-головлікарка, нагадаємо, перебуває під домашнім арештом.

Виступаючи у Зарічному суді, Неофітна назвала звинувачення проти неї «політичним переслідуванням», зазначивши, що каменем спотикання стали 100 гектарів землі, які належать лікарні і від яких її змушували відмовитися.

«Мета – забрати землю і ліквідувати заклад», — сказала вона і в коментарі для media.sumy.ua вже в Апеляційному суді, рішенням якого її було звільнено з-під варти.

У своїх зверненнях до правоохоронних органів пан Токар вказує на конкретні засоби масової інформації (до речі, далеко не всі), серед яких і наш сайт, як на складову дискредитаційної кампанії, спрямованої проти обласної ради і його особисто.

Така позиція викликає певне здивування. Уважний читач чи медіа-експерт може легко переконатися, що у матеріалах щодо справи Неофітної представлені різні точки зору, — прокуратури, правозахисників, самої обвинуваченої, — а факти відділені від коментарів.

Ми вважаємо, що Лілія Неофітна має право висловити свою думку з приводу висунутих проти неї тяжких звинувачень і ніде ця думка не подана як точка зору редакції. До того ж у жодному матеріалі не фігурує прізвище Володимира Токаря.

Складно охарактеризувати сьогоднішні події – це спроба тиску на ЗМІ, запровадження цензури? Наш інформаційний майданчик є незалежним і відкритим для різних думок. Буквально днями ми були попередньо запрошені прес-службою облради на прес-конференцію Володимира Токаря (дата ще точно була невідома) якраз з приводу цих подій. Проте замість прес-конференції дізналися про звернення до правоохоронців… Продовжуємо слідкувати за подіями.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top