Годі переплачувати за граничними нормами споживання за газ!

Газівники й досі нараховують так звані “граничні норми споживання” (9,8 мгазу на особу на місяць) за блакитне паливо тим, хто свого часу відмовився від встановлення загальнобудинкових приладів обліку спожитого газу. Тоді як прописана в законодавстві норма дорівнює 3,3 кубометри, а прийнятий торік під тиском депутатів-укропівців “газовий закон” не дозволяє облгазам змушувати споживачів встановлювати загальні лічильники замість індивідуальних. В Сумському УКРОПі кажуть: нараховувати в платіжках 9,8 замість 3,3 є незаконно і несправедливо.

“До нашого сумського офісу (№303 на вул. Харківській 5/1) масово звертаються сумчани, які свого часу відмовились від встановлення загального лічильника газу на весь дім. Тоді “Сумигаз” почав шантажувати людей, в тому числі — нараховуючи ці так звані “граничні норми”. І досі продовжує нараховувати! — говорить заступник голови Сумської обласної організації “Українського об’єднання патріотів” Олег Шестак. — Ми вже виграли десятки судів, довівши, що ця практика газопостачальника незаконна. Допоможемо й усім іншим, приходьте в УКРОП, і разом змусимо монополіста діяти в рамках закону! Годі переплачувати за граничними нормами!”.

Про механізм як змусити монополіста здійснити перерахунок платіжок за газ — Олег Шестак розповів разом з представницею юридичного департаменту Сумського УКРОПу Анною Ткаченко в програмі “Відверта розмова” на телеканалі “ATV”

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top