Глухівський УКРОП: потрібно вивести місто з глухого кута, у який його завів мер Терещенко

Як заявив голова фракції партії УКРОП у Глухівській міськраді Андрій Карлов, через непрофесійність і непоступливість Мішеля Терещенка місто обласного підпорядкування з населенням майже 40 тисяч людей досі позбавлений головного фінансового документа.
«Запропонований мером проект бюджету не відповідає інтересам глухівчан, наприклад, не забезпечує першочергових витрат на освіту та медицину. При цьому мер зовсім не дослухається до слушних пропозицій депутатів. Сам Мішель Терещенко не приходить на погоджувальні ради, більше часу проводить у Києві, ніж у Глухові. І при цьому перекручує факти, поливаючи брудом тих депутатів, котрі відстоюють інтереси містян і відмовляються голосувати за непрозорий кошторис. Ми готові голосувати за народний бюджет, і якщо наші поправки врахують — на сесії 9 лютого документ буде прийнятий», — говорить укропівець.
За словами Андрія Карлова, за час перебування пана Терещенка на посаді, місто зайшло у глухий кут. «Ми маємо непрофесійного мера, такого собі Остапа Бендера, який проявив себе хіба що інтриганством. Він опирається створенню об’єднаної громади, розуміючи, що в нього немає шансів переобратися. Наша позиція чітка: створення ОТГ і перезавантаження влади. А про це непорозуміння останніх років слід забути», — впевнений Андрій Карлов.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top