Глухівська ЦРЛ та Шосткинський діагностичний центр отримають нове медичне обладнання

Бюджетна комісія Сумської обласної ради напередодні чергової сесії схвалила виділення коштів у сумі 73 тисячі гривень на придбання обладнання для діагностики онкологічних захворювань лікарями Глухівської центральної районної лікарні, а також 110 тисяч для закупівлі високочастотного апарату для мамологів діагностичного центру у Шостці. Відповідну ініціативу депутата від партії УКРОП Марії Коняєвої члени бюджетної комісії схвалили одностайно.
«До мене як до депутата облради звернувся головлікар з проханням надати допомогу в придбанні ректороманоскопа для онкологічного і проктологічного кабінетів Глухівської ЦРЛ. Подібне прохання я отримала і від керівництва обласного діагностичного центру, що обслуговує північ Сумщини. У свою чергу, я провела перемовини з керівництвом облдержадміністрації, де знайшла повне порозуміння. Так само і колеги депутати підтримали медиків — їм буде надана медична субвенція і лікарі зможуть придбати так необхідне для ранньої діагностики ракових захворювань обладнання», — розповіла член фракції «Українського об’єднання патріотів — УКРОП» у Сумській облраді Марія Коняєва.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top