Вы здесь
Главная > Политика > Глухівська ЦРЛ та Шосткинський діагностичний центр отримають нове медичне обладнання

Глухівська ЦРЛ та Шосткинський діагностичний центр отримають нове медичне обладнання

Бюджетна комісія Сумської обласної ради напередодні чергової сесії схвалила виділення коштів у сумі 73 тисячі гривень на придбання обладнання для діагностики онкологічних захворювань лікарями Глухівської центральної районної лікарні, а також 110 тисяч для закупівлі високочастотного апарату для мамологів діагностичного центру у Шостці. Відповідну ініціативу депутата від партії УКРОП Марії Коняєвої члени бюджетної комісії схвалили одностайно.
«До мене як до депутата облради звернувся головлікар з проханням надати допомогу в придбанні ректороманоскопа для онкологічного і проктологічного кабінетів Глухівської ЦРЛ. Подібне прохання я отримала і від керівництва обласного діагностичного центру, що обслуговує північ Сумщини. У свою чергу, я провела перемовини з керівництвом облдержадміністрації, де знайшла повне порозуміння. Так само і колеги депутати підтримали медиків — їм буде надана медична субвенція і лікарі зможуть придбати так необхідне для ранньої діагностики ракових захворювань обладнання», — розповіла член фракції «Українського об’єднання патріотів — УКРОП» у Сумській облраді Марія Коняєва.
comments powered by HyperComments
Media Sumy
Media Sumy

Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Top