Глухівська райлікарня отримала нове медичне обладнання

Ректороманоскоп (апарат, який діагностує захворювання прямої кишки) Глухівська районна лікарня отримала завдяки турботі депутата Сумської облради Марії Коняєвої.

Напередодні депутати облради підтримали пропозицію укропівки виділити понад 70 тисяч гривень з обласного бюджету для придбання медичного обладнання для лікарняної установи. Після міжбюджетних процедур ректороманоскоп було закуплено.

За словами головлікаря Глухівської ЦРЛ Віталія Горбасьова, придбаний за сприяння Марії Коняєвої апарат дозволить підвищити рівень медичних послуг для пацієнтів: «Він дозволяє швидко провести огляд слизової оболонки прямої кишки, а за необхідності виконати додаткові маніпуляції: провести біопсію, видалити поліпи, зупинити кровотечу, усунути чужорідні предмети».

Укропівка, яка постійно опікується лікувальним закладом, говорить: «Роблю все можливе, щоб гроші з обласного бюджету надходили і у наше рідне місто – Глухів. І мій, обов’язок, як депутата, за той час, який мені глухівчани довірили представляти їх в Сумській обласній раді, робити добро для глухівської громади».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top