Фотохудожниця з Білопілля відкрила особливий секрет щастя

Фотохудожниця з Білопілля Анна АНДРОНОВА

Вперше у Сумах фотомайстриня із Білопілля Анна АНДРОНОВА презентувала в Сумах персональну виставку дитячих портретів «В очах дитини я побачила небо».

Перші глядачі вже назвали експозицію «виставкою добра та позитиву». Більше двадцяти фоторобіт Анни повертають нас у світ дитинства, де панує усмішка, радість і довіра, а всі мрії збуваються.

За словами фотохудожниці, наше життя сьогодні просто перенасичене негативними емоціями та переживаннями, адже на телеекранах, газетних сторінках, в інтернеті  безліч новин про війни, катаклізми, трагедії.

І в цей час важливо не піддаватися негативу, а вміти зберегти в собі те прекрасне, що лишилося з дитинства. Саме такою є мета проекту.

«З дітьми зазвичай важко працювати, треба вміти «піймати момент». Але, на диво, я одразу знаходжу з малюками спільну мову, вони мені довіряють, а тому й фотографії такі добрі, обличчя відкриті, а в очах небо, дитяче мирне небо». За словами дебютантки, працювати з дітьми – одне задоволення, адже їх емоції непідробні й щирі!

Фотовиставку «В очах дитини я побачила небо» сумчани можуть переглянути до 8 травня у кафе «Древо желаний».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top