Чи закінчиться в Сумах епопея з колекторами?

Аварійність сумських підземних комунікацій

Аварійність сумських підземних комунікацій мешканцям Сум, м’яко кажучи, вже набридла.

Нещодавно мешканці Курської майже тиждень сиділи без води, бо в мікрорайоні зламався колектор. Люди не мали можливості ні освіжитися, ні напитися. А в цьому ж мікрорайоні чимало соціальних об’єктів. Зокрема, дитяча лікарня та госпіталь для інвалідів війни. В соціальних мережах навіть довелося кидали клич про допомогу, бо міська влада не змогла одразу організувати підвоз води сумчанам. Більше тут. Не забулися містянам і минулорічні аварії самопливних колекторів та напірного колектору по вулиці Прокоф’єва. Вочевидь, міська влада нарешті взялася «за голову».

Сьогодні на засіданні позачергового виконкому керівництво міста оголосило інформацію, що в Сумах розробляється комплексна програма з ремонту комунікацій. За підрахунками, тільки на першочергові заходи з ремонту підземних мереж в Сумах необхідно 60 млн. грн. І це без витрат на реконструкцію напірного колектора по вул. Прокоф’єва. Програму за пропозиціями КП «Міськводоканал» найближчим часом повинен представити профільний заступник міського голови Олександр Журба.

Крім того, на засіданні виконкому міський голова анонсував капітальний ремонт каналізаційної мережі по вул. Пролетарська. За його словами, найближчим часом буде закуплено 300м труби для ремонту мережі. Вартість погонного метра «500-ки» 3600 гривень.

Чи знайде міська влада кошти на реалізацію комплексної програми з ремонту комунікацій, час покаже.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top