Електронна петиція: сумчани вимагають одноразову допомогу з міського бюджету при народженні дитини

В Єдиній системі електронних петицій триває збір підписів за вимогу до Сумської міськради виділяти кошти з місцевого бюджету при народженні дитини.

Як йдеться у тексті петиції, «Відповідно до статей 26, 61, 64 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 91 Бюджетного кодексу України, з метою підтримки народжуваності та покращання демографічних процесів у місті, Суми, здійснювати одноразову грошову допомогу з бюджету Сумської міської ради при народженні дитини жінками (громадянами України), які зареєстровані та постійно проживають спільно з дитиною на території підпорядкованій Сумській міській раді в розмірі:

при народженні першої дитини – 10 000 (десять тисяч) гривень;

при народженні другої дитини – 15 000 (п’ятнадцять тисяч) гривень;

при народженні третьої дитини — 20 000 (двадцять тисяч) гривень».

Петицію  напередодні зареєстрував голова Сумської міської організації «Українського об’єднання патріотів — УКРОП» Володимир Штейнінгер.

За словами укропівця, молодим родинам недостатньо тих «дитячих грошей», які виділяє держава: «Ми закликаємо сумську міську владу, мера і депутатів, найближчим часом прийняти рішення про виділення соціальної допомоги породіллям. Для двохмільярдного міського бюджету це цілком реально», – говорить політик.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top