Екс-голова Охтирської РДА приступив до служби в Повітряних силах ЗСУ

Депутат Охтирської районної ради від УКРОПу, екс-голова Охтирської райдержадміністрації  Сергій Гавриленко отримав посвідчення офіцера Збройних сил України і відбув на місце дислокації для несення служби у Повітряних військах. Напередодні він пройшов тримісячну перепідготовку як офіцер запасу.

«Під час навчання в університеті у мене булла військова кафедра, тож окрім цивільної спеціальності я здобув військову. Це сталося у нагоді, коли цьогоріч було оголошено призов на строкову службу офіцерів запасу. Я залюбки пішов до війська – за прикладом інших українських патріотів», — розповів укропівець.

Лейтенант Гавриленко додає: полишатисуспільно-політичнудіяльністьвін не збирається. «В Охтирськомурайонісформованіновіоб’єднанігромади. 29 жовтнявідбудутьсявибори. Я тежбратиму в них участь», — говорить член «Українського об’єднання патріотів».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top