Екотолока на Сумщині: «прибрали сміття, очистимо і владу»

Міські та районні організації УКРОПу по всій області взяли участь в екотолоці «Очистимо Україну разом!». Зокрема, до всеукраїнської акції долучилися укропівці Сум та Сумського району, Глухова, Кролевця, Білопілля, Конотопу, Охтирки та інших міст та селищ.

Партійці та їх прихильники обрали місця для толоки там, де зазвичай не прибирають комунальні служби. Наприклад, у Сумах прибрали один з найбільш забруднених берегів річки Псел, у Глухові – місцину навколо Скоропадського озера, у Кролевці очищали від залишків відпочинку несвідомих громадян Гайовий став.

За словами депутата Сумської облради Марії Коняєвої, окрім прибирання берега озера глухівський УКРОП висаджував дерева: «Укропівці посадили дерева, вони ж і розбудують наш спільний дім – Україну».

Проводячи акцію у Сумах, партійці наголосили на незадовільній роботі місцевих комунальних служб. «Ми разом з партійцями та прихильниками вийшли прибрати сміття, адже розуміємо: чисто не тільки там, де не смітять, але і там, де сміття прибириють. Нажаль, комунальні служби в Сумах або розслабилися, або владі просто байдуже до чистоти довкілля. Така безгосподарність, я певен, матиме прямі виборчі наслідки для мерії і особисто для мера Лисенка, який є найвищою посадовою особою і має понести відповідальність за невміння організувати роботу структурних підрозділів міськради. Свого часу УКРОП прийде до влади в обласному центрі, і тоді ми очистимо владу від корупціонерів та ледарів, як сьогодні прибрали берег нашого улюбленого Псла», — говорить голова Сумської міської партійної організації Володимир Штейнінгер.

Очільник УКРОПу Сумщини Владислав Луговий відзначає активність партійців, що провели у суботу толоку у своїх містах та селах: «В акції взяли десятки наших активістів по всій області. Можна сказати, що центнери сміття завдяки нашим зусиллям було прибрано, а потім вивезено на звалища. Приємно також і те, що до екотолоки приєдналися і наші прихильники, і небайдужі громадяни. Звичайно, ми не маємо таких ресурсів як комунальники, але укропівці точно завзятіші, ніж ті, хто повинен боротися зі сміттям професійно. Прийде час, і ми очистимо Україну разом від недолугої влади і в центрі, і на місцях»

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top