Еко-толока в Сумському районі: селище Залізняк преобразилося

Під час вихідних днів чимало активістів поєднали приємне з корисним — окрім травневих пікніків влаштували прибирання улюблених місць відпоочинку. Зокрема, у Сумському районі кількадесят партійців та прихильників “Українського об’єднання патріотів” вирішили прибрати парк в с. Залізняк.

Ідею депутата Верхньосироватської сільської ради Сергія Батури підтримав очільник Сумської районної організації УКРОПу Олександр Гриценюк. За словами укропівця, після проведення всеукраїнської Еко-толоки було прийнято рішення не обмежуватись разовою акцією, а проводити прибирання зелених зон регулярно: “Ми розуміємо, що екосистема постійно відчуває вплив людини, і не завжди це позитивний вплив. Тож будемо слідкувати, щоб у районі паркові зони, прибережні смуги не захаращувалися”.

Після кількох годин прибирання з території парку в Залізняку було вивезено опале листя, гілки, сміття з річки та берегів. Олександр Гриценюк подякував однопартійцям за громадянську активність та вручив партійні квитки Сергію Батурі та Олені Торяник.

У свою чергу голова Сумської обласної організації “Українського об’єднання патріотів” Владислав Луговий привітав нових членів партії і підкреслив: розвиток партійної мережі — це водночас розвиток громад, які представляють укропівці.

“Щомісяця лави УКРОПу поповнюються новими членами — і в Сумах, і в районах області. До нас доєднуються люди, яких поважають у їхніх громадах. Зі свого боку, ми готові підставити партійне плече кожному, хто прагне жити і працювати на благо своєї землі”, — говорить Владислав Луговий.

Нагадаємо, раніше у всеукраїнській акції “Очистимо Україну разом” взяли участь сотні людей в різних куточках країни. На Сумщині укропівці провели еко-толоку в обласному центрі, Охтирці, Ромнах, Глухові та інших містах та селищах

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top