Дубінко поплатився за зраду?

Дубінко поплатився за зраду?

Фракція «Батьківщини» у Сумській обласній раді сказала «до побачення» Віктору ДУБІНКУ.

Днями в облраді відбулось спільне засідання депутатської фракції та бюро парторганізації. Рішення про виключення зі складу фракції пана Дубінка було прийнято одноголосно.

Офіційна причина, за повідомленням прес-служби партії – невиконання програмних та організаційних засад, прийнятих фракцією, у тому числі про солідарне голосування членів фракції «за» чи «проти» окремих проектів рішень ради.

Неофіційно ж, як повідомляють media.sumy.ua власні джерела в облраді, Дубінку закидають «злив» інформації політичним опонентам та розхитування ситуації всередині фракції.

Останньою краплею для батьківщинівців, ймовірно, стала підтримка Дубінком відставки колишнього голови облради Семена САЛАТЕНКА, який нині перебуває на Сході у зоні АТО. За чутками, ціна питання склала всього лише дві тисячі доларів.

Цікаво, що наприкінці минулого року з лав навіть не фракції, а партії був виключений свободівець Сергій ДЕМЕХА, який знову ж таки виступив проти Салатенка всупереч рішенню однопартійців. Згодом з рук нової влади Демеха отримав посаду голови комісії з питань земельних та водних ресурсів.

Чи зможе свої вчинки конвертувати у певні політичні бонуси вигнанець Дубінко, а чи нове керівництво облради вирішить, що «мавр зробив свою справу, мавр може піти» — побачимо.

Наразі фракція «Батьківщина» в Сумській обласній раді складається з 13 депутатів та є другою за чисельністю, після БПП.

Фото: sorada.gov.ua

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top