«Ду ю спік Інгліш?»

вивчення іноземної мови

Школярів Сумщини навчатимуть влітку іноземній мові закордонні волонтери. В області цьогоріч кількість таборів, що пропонують вивчення іноземної мови, зросла більше ніж удесятеро. Якщо в минулому році на теренах Сумщини працювало лише 22 табори відпочинку із вивченням іноземної мови, то нині їх уже 243.

«За результатами участі в конкурсі на кращий проект літніх мовних таборів «GoCamps», що відбувся в Україні в березні 2016 року за підтримки громадської організації GoGlobal та Посольства США в Україні, Міністерства освіти і науки України, компанії Microsoft, статус «GoCamp» отримали 8 навчальних закладів Сумської області, – розповіла директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Попова.. – У мовних таборах цих навчальних закладів працюватимуть іноземні волонтери. Чотири з них уже приїхали на Сумщину, ще чотири невдовзі прибудуть».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top