Дорослі як діти: благодійники поєднали приємне для вихованців обласного будинку дитини з корисним для самого закладу

Голова Сумської міської організації УКРОПу Володимир Штейнінгер та лідер місцевого молодіжного крила Валентин Галушко разом з партійцями відвідали комунальний лікувально-профілактичний заклад «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини». Укропівці подарували вихованцям іграшки, а для найменшої групи закладу – електроплитку для підігріву дитячих сумішей та молока. Дорослі разом з дітьми малювали, робили фігурки з пластиліну, дарували добрий настрій.

 

За словами Володимира Штейнінгера, прийнято рішення регулярно відвідувати будинок дитини, залучаючи до благодійної допомоги усіх небайдужих до долі дітей-сиріт. «Це не одноразова акція. Ми беремо шефство над цим дитячим закладом», — говорить політик.

У свою чергу, укропівець Валентин Галушко каже: «Діти дуже зраділи, що їм подарували іграшки, з ними погралися, приділили увагу. Це для них, мабуть, головне. Тож ми й надалі будемо поєднувати приємне дітям з корисним для самої установи».

 

Комунальний лікувально-профілактичний заклад «Сумський обласний спеціалізований будинок дитини» є особливим закладом, де виховуються понад півсотні дітей в молодшій, середній та старшій групах, які з раннього віку позбавлені опіки батьків. Здебільшого це діти з соціально-неадаптованих сімей, діти, від яких відмовились батьки, та діти з особливими потребами.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top