Допомогу на лікування можна отримати в Кролевецькій міськраді

У громадську приймальню “Українського об’єднання патріотів” у Кролевці найбільше звернень надходить з проханням допомогти грошима на лікування. З цим самим йдуть люди і до представників депутатського корпусу, повідомила депутат Кролевецької міськради від УКРОПу Людмила Шевченко.

За словами укропівки, попри масштаб проблеми, особливо що стосується онкозахворювань, то мало хто знає, що по допомогу на лікування містяни можуть звертатися до виконавчого комітету — гроші на це закладені в міському бюджеті на поточний рік.

“Для отримання допомоги на лікування тяжкохворі кролевчани можуть звертатись до виконавчого комітету міськради. Які документи треба подавати, можна дізнатись у виконкомі за адресою вул. Грушевського, 19”, — уточнює Людмила Шевченко.

Депутатський прийом вона провела разом з колегою по фракції “Українського об’єднання патріотів” Володимиром Германом. Окрім соціальних питань, люди, що звертались до депутатів, порушували також питання житлово-комунальної сфери.

“Не соромтесь звертатися до депутатів у зручний для вас спосіб. Хочеться також нагадати, що кожен може надіслати своє звернення на електронну адресу Кролевецької районної організації партії  УКРОП ukropkro@gmail.com. Разом з мером-укропівцем Олександром Бобровицьким ми завжди тримаємо руку на пульсі життя Кролевецької громади!”, — говорять укропівці.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top