Допомога освітянам: у Глухівському медучилищі побільшало комп’ютерів

Комп’ютерну техніку вартістю 100 тисяч гривень передала колективу Глухівського медичного училища депутат Сумської обласної ради від УКРОПу Марія Коняєва. Саме вона напередодні подбала, щоб гроші на поліпшення матеріально-технічної бази закладу були виділені з обласного бюджету.

Це не вперше укропівка турбується про освітян-медиків. Раніше завдяки їй було виділено гроші на комплект ноутбуків та на ремонт коридорних приміщень закладу.

“Галузі освіти й медицини — два стовпи, що підтримують нашу віру в краще майбутнє України. А в Глухівському медучилищі поєднались обидві наші надії на майбутнє покоління українських патріотів. Я тішуся з того, що вдається в міру сил допомагати цьому чудовому колективу педагогів. А студентам бажаю за допомогою інформаційних технологій ставати провідними фахівцями своїх спеціальностей”, — сказала Марія Коняєва під час зустрічі з освітянами.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top