Добро за годину: сумчанка власноруч облаштовує дитячі майданчики

Добро за годину: сумчанка власноруч облаштовує дитячі майданчики

Вікторія СТЕЦЕНКО із Сум об’єднала однодумців, аби принести радість дітям.

Доброчинність для Віки, мами двох дітей – спосіб життя. Молода жінка – вправна рукодільниця, зокрема, останнім часом вона захопилася створенням розвиваючих дитячих іграшок. Яскраві іграшки вона часто дарує дітям із багатодітних сімей, родин бійців АТО і переселенців, а ще – маленьким пацієнтам онкогематологічного відділення обласної дитячої лікарні, яких відвідує.

«Я християнка і розумію, що не можна жити лише власними потребами і турботами. Треба робити добро людям і можливостей для цього безліч. Було б лише бажання!» — говорить Вікторія.

Друзі часто називають Віку Веселкою – за її життєдайну енергію, незмінну усмішку та оптимізм, які жінка вміє зберігати і в складних обставинах. Вона любить розфарбовувати життя у яскраві кольори – і в прямому, і в переносному сенсі.

«Нещодавно мій дворічний син Федір, сам того не усвідомлюючи, подарував мені нову цікаву ідею, — розповідає Вікторія. – Разом з іншими дітьми він грався на майданчику у дворі нашої багатоповерхівки і я звернула увагу, що цей майданчик виглядав досить похмуро. Кілька гойдалок, пісочниця, турнік, гірка – все… І я подумала – а чому б не створити дітям веселий настрій власними руками?»

Від ідеї до її втілення часу минуло зовсім небагато. У будинку, де живе жінка, знайшлися й інші ентузіасти і робота закипіла. І якою ж була радість дітвори, коли на сірому донедавна майданчику оселилися герої улюблених мультиків, барвисті жирафи, слоник, ослик, зайчики… Причому багато іграшок створені із такого «підручного» матеріалу, як звичайні пластикові пляшки!

Згодом Віка так захопилася справою, що облаштувала і майданчик у дворі своїх батьків. А нині вона шукає однодумців для того, аби зробити якийсь цікавий дитячий проект, наприклад, провести майстер-класи для малечі із виготовлення різноманітних поробок. До речі, першою її помічницею стала донька, одинадцятирічна Варя, яка теж захоплюється рукоділлям.

«Мені імпонує ідея медіа-проекту «Добро за годину», — говорить Вікторія Стеценко. – Не кожен може зробити щось грандіозне, але наші маленькі справи, якщо робимо їх з любов’ю, дарують людям велику радість!»

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top