До зими готові: у Кролевці збільшився парк комунальної техніки

Завдяки коштам державної субвенції на розвиток інфраструктури та співфінансуванню з міського кошторису у Кролевці, що на Сумщині, поповнився парк комунальної техніки для прибирання опалого листя, сміття, розчищення снігу.

Для міського комунального підприємства “Ремдільниця” придбано новенький трактор з причіпом, навантажувачем та відвалом марки “МТЗ 82.1”.

“Вже днями нова техніка вийде на вулиці Кролевця, — говорить депутат з фракції УКРОПу в Кролевецькій міськраді Володимир Демченко. — Як і минулого року ми заздалегідь готуємось до сезону дощів та сніжної пори, тож в нашому місті ані осінь, ані зима до комунальних служб не приходить зненацька. Завдяки енергії міського голови Олександра Бобровицького та злагодженій роботі команди укропівців та депутатського корпусу ми забезпечуємо кролевчанам комфорт у місті будь-якої пори року”.

Наразі у веденні КП “Ремдільниця” десять одиниць комунальної техніки, у тому числі сміттєвози, прибиральна техніка, трактори.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top