До справи Неофітної долучається Генпрокуратура

Адвокат Лілії НЕОФІТНОЇ звернувся до Генпрокурора України Юрія ЛУЦЕНКА із заявою. У ній він вказав факти, що можуть свідчити про злочин та змову працівників Сумської обласної прокуратури.

Зокрема, як повідомляє everyday.sumy.ua, прокурори надали до суду клопотання про обрання стосовно Неофітної запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту. Причина — нібито певні особи чули розмову між Лілією Неофітною та іншою жінкою, в ході якої екс-головлікар психіатричної лікарні казала, що «збирається втікати та переховуватися від правосуддя».

Адвокат вважає ці дані завідомо недостовірними відомостями і приводить факти. Серед них ставить під сумнів появу свідків, виникнення показів зазначених свідків саме напередодні подання клопотання про обрання запобіжного заходу, умисне складання неконкретного за часом події та протоколу допиту, відсутність елементарної перевірки показів «свідків» на предмет того, чи дійсно жінка, яку вони впізнали, є Лілією Неофітною.

Тож адвокат звертається до Генерального прокурора Юрія Луценка з проханням, серед іншого, передати розслідування відповідного провадження слідчому Генеральної прокуратури України.

Нагадаємо, раніше адвокат Буняк звернувся до Уповноваженого ВРУ з прав людини.

І.С. Суспільство

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top