Податківці радять жителям Сумщини частіше зазирати в поштову скриньку

Державна фіскальна служба

До 1 липня поточного року Державна фіскальна служба має розіслати власникам землі повідомлення про сплату земельного податку із зазначеною в ній сумою до сплати. Сплатити його фізичні особи мають протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення.

Громадяни у сільській та селищній місцевості земельний податок можуть сплатити через каси сільських (селищних) рад або рад об’єднаних територіальних громад, за квитанцією про приймання податкових платежів.

У разі переходу права власності на земельну ділянку від одного власника до іншого протягом календарного року податок сплачується попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначену земельну ділянку, а новим власником — починаючи з місяця, в якому у нового власника виникло право власності.

Нагадуємо, що Податковим кодексом передбачені пільги щодо сплати податку для інвалідів 1 та 2 групи, осіб, які виховують трьох і більше дітей, пенсіонерів (за віком), ветеранів війни та чорнобильців. Важливо пам’ятати, що звільнення від сплати податку для відповідної категорії фізичних осіб поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top