Депутатський «десант» на поля у Буринському районі збурив усе село: ВІДЕО

Жителі села Слобода шоковані візитом групи депутатів Сумської обласної ради та чиновників.

Як повідомляє Буринське ГО «Майдан», сьогодні на сільськогосподарські землі, розташовані на території Слобідської сільської ради, прибула група людей. З невідомих причин вони  заїхали на поле СФГ Ладуха В.Б., яке перебуває в постійному користуванні господарства.

Під час виїзду на місце громадськості , активістів та одного з керівників фермерських господарств група осіб в кількості приблизно 20 чоловік, після привітання та представлення керівника господарств , відмовились представлятись та надавати будь-які пояснення з приводу присутності та огляду земельних ділянок, які перебувають в оренді та в постійному користуванні господарств.

Після заїзду сторонньої техніки на засіяні поля, а також з метою встановлення особистості цих громадян, було поінформовано правоохоронні органи, так як фермерські господарства Буринського району вже мають гіркий досвід рейдерських захоплень.

В подальшому як з’ясувалось, що особи, які «милувались краєвидами , квітками соняха , меліоративними каналами та дбали про розчищення посадок» є депутатами обласної ради, а саме колишніми «регіоналами», а також начальниками відділів та спеціалістами різних галузевих служб обласної та районної державних адміністрацій.

Також серед присутніх опинився представник ГУНП у Сумській області. Відтак, люди досі не знають, що відбувається – нове рейдерське захоплення, збір коштів у фермерів чи спроба «відтиснути» землю? Відповідь мають дати правоохоронці.

І.С.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top