Депутатська спартакіада в манежі: вдалий старт в боротьбі за першість

В легкоатлетичному Манежі Сумського держуніверситету стартувала дводенна Спартакіада серед депутатів усіх рівнів. Учасники — народні обранці з обласної та місцевих рад. Серед них — укропівці, що представляють ради різних міст Сумщини.

У перший день змагань член фракції “Українського об’єднання патріотів” в облраді Марія Коняєва зайняла 5 місце серед 16 жінок — учасниць першості з настільного тенісу.

“Я представляла не тільки УКРОП, а й усю обласну раду в цьому турнірі. І хоч була не наймолодшою серед колег, але постаралася зайняти далеко не останнє місце”, — говорить Марія Коняєва.

На черзі — спортивні шанси проявити себе у представників чоловічої статі.

Головний укропівець міської ради Глухова — Андрій Карлов — гратиме у волейбол, його колега по фракції Сергій Сорока — у шахи. А лідер УКРОПу в Охтирській міськраді Олександр Васильченко разом з однопартійцем Артемом Петровим сподіваються відзначитись у футзалі.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top