Депутатська спартакіада: хто з народних обранців Сумщини виявився найрозумнішим?

Під час змагань на цьогорічній Спартакіаді депутатів усіх рівнів Сумської області переможці в окремих видах спорту увійшли до складу команди, яка на початку червня братиме участь у Всеукраїнській спартакіаді в м. Чорноморськ на Одещині.

За результатами шахового турніру в рамках Спартакіади переможцем став Сергій Сорока — депутат Глухівської міської ради з фракції «Українського об’єднання патріотів — УКРОП».

За словами Сергія Сороки, депутати грали за швейцарською системою, тобто переможці партій грали з переможцями інших партій. Серед 18 шахистів укропівець виявився найрозумнішим — він виграв усі п’ять партій з найсильнішими суперниками. Переможну партію розпочав закритим дебютом (так званий Англійський початок).


«Це було нелегко виграти — усі депутати-суперники показали високий шаховий рівень. Але ми в УКРОПі завжди прагнемо перемог, тож і за шахівницею я був налаштований обійти суперників», — говорить депутат Сергій Сорока.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top