Сумські депутати збираються на позачергову сесію, аби сказати «ні» газовому геноциду

Ініціатором скликання позачергової сесії Сумської міської ради сьогодні, 3 квітня, виступила «Батьківщина». Як стало відомо, сесія відбудеться о 12-й годині.

Із відповідною заявою до міського голови Сум Олександра ЛИСЕНКА звернувся голова фракції «Батьківщина» Василь ГОНЧАРОВ під час апаратної наради.

Секретар міськради Андрій БАРАНОВ отримав доручення голови опрацювати питання участі депутататів у засіданні сесії з головами депутатських фракцій та протягом години повідомити про рішення щодо позачергової сесії.

Нагадаємо, що 28 березня 2017 року Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила розмір абонентської плати за підключення до системи газопостачання.

Відтак, на розгляд депутатського корпусу буде винесено Звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України та Верховної Ради України щодо негайного скасування абонентської плати за газ.

Як сказано у Зверненні, депутати висловлюють своє обурення та вимагають скасувати абонплату «з метою недопущення загострення суспільно-політичної ситуації у місті Суми та ще більшого зубожіння населення».

Фото: 0542

І.С. Політика

 

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top