Депутати не віддали «Сумщину» горе-редактору

Сергей Моша

Рішення про реорганізацію КП «Редакція газети «Сумщина» не отримало на сесії Сумської облради необхідної кількості голосів.

Планувалося, що на цій сесії обласна вийде зі складу співзасновників газети. Проте голосів за це рішення не вистачило.

Сергей Моша

Певно, депутати вирішили, що пускати газету у «вільне плавання» не варто. А для її скандального редактора Сергія МОШІ, який так і не зміг налагодити роботу навіть у новому колективі, отримати у власність незалежне ЗМІ – надто велика розкіш.

Цікаво, що до останнього моменту серед проектів рішень сесії був і проект про звільнення Моші. Проте дивним чином, у порядку денному, який отримали депутати на руки, стояло питання лише про його звіт.

Сергей МошаЯк нам вдалося дізнатися з власних джерел, у цій «магії» не обійшлося без голови облради Семена САЛАТЕНКА та його юристів. На їх думку, рішення про звільнення Моша згодом зможе оскаржити у суді.

Сам головред звітував про роботу, як і минулої сесії, досить в’яло. Скаржився, що через безгрошів’я не може взяти на роботу журналістів (нагадаємо, весь попередній колектив газети було звільнено) та «прозоро» натякав, що знову проситиме у депутатів кошти на підтримку.

У підсумку після такого «звіту» депутати вже вдруге не змогли прийняти жодного рішення – він не отримав ніякої оцінки і навіть не був прийнятий до відома.

«Професіонали, які звільнилися, і сьогодні успішно працюють журналістами. А в газеті продовжуються проблеми і є підозра, що вона просто не доживе до свого 100-річчя. Оцінка роботі головного редактора має бути незадовільною!» — сказав у своєму виступі голова фракції «УКРОП» Владислав ЛУГОВИЙ.

Втім, попри те, що Моша зберіг своє крісло, це йому навряд чи допоможе. Позаяк рішення про роздержавлення не було прийняте, газета, швидше за все, буде просто ліквідована.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top