Депутат-укропівець Сергій Гавриленко вимагає звіту голови Охтирської РДА на Сумщині

З відповідним запитом голова фракції УКРОПу в Охтирській районній раді виступив під час пленарного засідання чергової сесії ради. За словами Сергія Гавриленка, очільник районної держадміністрації Віталій Супрун з минулої весни не звітував перед депутатами за підсумками своєї роботи.

«Закон вимагає щорічного звіту голови РДА перед районними депутатами. Вже добігає 2017 рік, а ми ще не чули звіту за 2016-й. За час нашої каденції накопичилося багато питань до голови райадміністрації. Ми не задоволені тими процесами, що відбуваються в районі – це і ситуація з непрозорим розподілом земельних паїв, і ситуація в економіці. Тому вимагаємо на найближчий сесії присутності голови місцевої адміністрації», — заявив Сергій Гавриленко.

Підтримав лідера УКРОПу Охтирщини і голова Сумської обласної парторганізації Українського об’єднання патріотів Владислав Луговий, який був присутній на сесії Охтирської райради. «В умовах децентралізації місцева влада повинна бути взірцем відкритості і прозорості. Тому я вважаю, що депутати районної ради правильно зробили, що одноголосно підтримали цілком слушний запит нашого колеги укропівця. Ми з нетерпінням чекаємо на звіт голови Охтирської РДА», — зазначив політик.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top