Депутат Марія Коняєва привернула увагу до проблем з фінансуванням лікарні у Глухові

Після того, як депутат Сумської обласної ради Марія Коняєва оприлюднила інформацію про недостатнє фінансування центральної районної лікарні у м.Глухів, місцева влада виділила з бюджету райцентру понад мільйон гривень на потреби медиків.
«Ще влітку до мене зверталися деякі лікарі та медперсонал. Говорили, що їм затримують зарплатню. Я звернулася з цього приводу і до головного лікаря, і в обласне управління охорони здоров’я, — розповіла Марія Коняєва. — З’ясувалося, що медична субвенція з державного бюджету надійшла, але чомусь виникла незабезпеченість по зарплаті. Наразі лікарні допомогло місто — в результаті перерозподілу статей видатків депутати спрямували на потреби райлікарні один мільйон триста тисяч гривень», — говорить депутатка.
Станом на початок вересня в лікарні, що обслуговує Глухівський район та мешканців Глухова, ситуація з виплатами зарплатні врегульована. Разом з тим, Марія Коняєва обіцяє прослідкувати, щоб у подальшому в ЦРЛ не виникало проблем з оплатою праці.
Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top