Без пафосу і з гумором: День журналіста стартував

День журналіста стартував

Сьогодні стартував марафон відзначення Дня журналіста. Нас з колегами запросив голова Сумської ОДА Микола Клочко. Приємна розмова – дуже відверто, без пафосу, «без краваток», з гумором.

День журналіста стартував

Чудове спілкування та й чи може бути інакше, коли в одному колі збираються Алла Федорина, Володимир Чернов, Олександр Вертіль, Віталій Кохан, Алла Акіменко, Микола Чернотицький, Ігор Даниленко та інші журналісти, імена яких асоціюються з високими стандартами нашої улюбленої професії.

День журналіста стартував

Не обійшлося, як жартома зауважив сам губернатор, без «совка», тобто вручення нагород. Наш зовсім юний, але сміливий і незалежний портал Media.sumy.ua (а обіцяла, що буде без пафосу))) отримав грамоту за активну громадянську позицію й принципове відстоювання свободи слова. Взагалі на нашу адресу прозвучало стільки добрих слів, що аж незручно) Я розумію, що це аванс і головне – тримати, ні, підвищувати планку.

День журналіста стартував

Згадав Микола Клочко і про «Сумщину». Шкодує, що попри підтримку колективу, до кінця захистити його не зміг. Разом з тим, складна ситуація обернулася благом і тепер ми маємо власний інформаційний ресурс. «Залиште мертвим ховати своїх мерців» — процитував губернатор слова Ісуса Христа і порадив команді нашого сайту, як і всім журналістам, дивитися у майбутнє.

День журналіста стартував

Фото Наталії Ісіпчук

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top