День Перемоги – свято зі сльозами на очах…

День Перемоги 2

Тисячі жителів Сумщини відзначили 71 річницю Великої Перемоги біля Меморіалу «Вічна Слава».

День Перемоги 1
Сумчан та гостей міста під час мітингу-реквієму привітали голова облдержадміністрації Микола КЛОЧКО, голова обласної ради Семен САЛАТЕНКО та міський голова Олександр ЛИСЕНКО. Посадовці побажали ветеранам здоров’я, а жителям області мирного неба над Сумщиною та Україною.


Традиційно до Меморіалу «Вічна Слава» завітали ветерани. Їх залишилося зовсім мало. Старенькі, але по-молодецьки завзяті, вони з гордо піднятими головами зустрічали 71-шу річницю Великої Перемоги.

День Перемоги 3
«9 Травня – це наше свято. Тому я сьогодні усміхаюсь, – говорить фронтовичка Ніна ЛІТВІНОВА – Хоча ті роки згадуються зі щемом і сумом. На війні мене ранили, хотіли ампутувати ногу. Але хірург пожалів 19-річну дівчину. Хоча й попередив, що в старості нога болітиме. Зараз я ледве ходжу. Але сюди прийшла. Я ж переможниця. Я маю тут бути».

День Перемоги 4

Ветерану Другої Світової Людмилі Василівні ЛИШЕНКО згадуються сьогодні перші дні Перемоги.
«Я застала День Перемоги в Керчі. Тоді було таке свято, яке повік не забуду. Ми були щасливі, що залишились живими, що наш народ переміг. Я хочу побажати Вам, молоденьким хлопцям і дівчатам, миру. Щоб ніколи-ніколи вам не довелося пережити війну».


Прийшли на свято і родичі Героя Радянського Союзу,на жаль, нині покійного Василя БАТЄХИ. В руках родина Почесного громадянина Сум несла фотографію Героя, щоб ще раз засвідчити його незриму присутність на мітингу.


Яскравим парадом пройшли вихованці Сумського кадетського корпусу, урочисто під час мітингу відкрили пам’ятник ветеранам війни, звучали воєнні пісні й слова про перемогу, про день, який сивочолі герої 71 рік тому «наближали, як могли»…

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top