Мішель Обама допомагатиме сумським дівчатам

«Дайте дівчатам вчитися»

Сьогодні на Сумщині стартував навчальний проект для дівчат, що фінансується за підтримки програми Мішель ОБАМИ «Let Girls Learn» («Дайте дівчатам вчитися»).

Ця міжнародна кампанія колишньої першої леді США допомагає дівчатам-підліткам отримувати нові знання, формувати лідерські якості та долати перешкоди на шляху до своєї мети.

До цієї ініціативи, яка нині реалізується у різних країнах світу, Мішель Обаму у свій час підштовхнуло знайомство з дівчинкою, яку поранили бойовики «Талібану» лише за те, що вона намагалася ходити до школи.

У Сумах проект реалізує Центр євроініціатив. Наразі вже визначено учасниць – 25 сумчанок віком від 14 до 17 років. На дівчат чекають майстер-класи, які проводитимуть кваліфіковані психологи, медики і навіть державні службовці. Перше заняття відбудеться 25 лютого. Бюджет проекту складає 2500 доларів США.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top