Чому влада затягувала призначення виборів до ОТГ на Сумщині?

На переконання голови фракції УКРОПу в Сумській облраді Владислава Лугового, тривале непризначення Центрвиборчкомом перших виборів для низки ОТГ є знаковим для розуміння нинішньої політичної ситуації в Україні. На думку укропівця, в умовах оголошеної децентралізації навмисне перешкоджання владою проведення виборів у нових об’єднаних громадах — це прояв слабкості влади.

“Тривалий час робота Центральної виборчої комісії була штучно заблокована. Вибори в ОТГ не призначалися. Влада чітко розуміє, що похвалитися перед виборцями особливо нічим, тож тягнула до останнього з призначенням виборів, на яких кандидати від влади не мають шансів на перемогу”, — говорить укропівець.

На 23 грудня ц.р. призначено перші вибори до чотирьох об’єднаних громад на Сумщині. Йдеться про Путивльську, Білопільську та Річківську міські й Синівську сільську ОТГ. Крім цього, мають відбутися додаткові місцеві вибори у Краснопільській та Миколаївській громадах у зв’язку з доєднанням до них деяких сільрад.

“Майже 50 тисяч виборців у понад 50-ти містах, селах та селищах Сумської області обиратимуть цієї зими депутатів. А вибори — це справжня соціологія, тож результати голосування вчергове підтвердять неспроможність діючої влади видавати уявні досягнення за справжні успіхи. Я в цьому переконаний”, — зазначає лідер УКРОПу Сумщини.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top