Чому в Охтирці намагаються закрити клас інформатики у школі?

Батьки учнів ЗОШ №4 м. Охтирки занепокоєні: їм стало відомо, що міська влада збирається скоротити кількість класів у школі. А саме, йдеться про один з 10-тих класів, кажуть охтирчани, чиї діти поглиблено вивчають у ньому інформатику. На звернення людей відреагували в «Українському об’єднанні патріотів» — укропівці в Охтирці вимагають дослухатись до голосу батьків та педагогів та не змінювати наявну структуру закладу освіти.

«Ми обурені тим, що відділ освіти вирішив закрити один з провідних старших класів нашої школи. В ньому навчається дев’ятеро учнів. У відділі освіти кажуть, що це мало. То що ж тепер, нам переводити дітей в інші школи, а де гарантія, що там рівень викладання буде не нижче? Ми звикли до четвертої школи, і не хочемо нікуди переводитись», — говорить один з батьків старшокласника.

В Охтирському УКРОПі запевняють, що боротимуться за збереження структури закладу освіти разом з батьками дітей та педагогічним колективом.

«Як депутат міської ради, я буду виступати із запитом на найближчий сесії ради з цього питання, — говорить керівник Охтирського УКРОПу Олександр Васильченко. — Ми в партії виходимо з того, що важливі рішення мають приймати не чиновники від освіти, а ті, хто щодня трудиться на педагогічній ниві, бо їм видніше. Керівництво четвертої школи виступає проти планів закриття класу. Значить, закривати клас не можна!»

За словами укропівця, з відповідними зверненнями він виступить на сесії Охтирської міськради 27 вересня і на засіданні виконавчого комітету ради днем по тому.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top