Чому у громади Сум «віджимають» приміщення?

10 червня Сумський міськвідділ поліції відкрив кримінальне провадження за заявою департаменту забезпечення ресурсних платежів Сумської міськради за статтею 358 Кримінального кодексу України – підробка документу.

Про це повідомив Данкор.

У поліції підкреслили, що справа відкрита за фактом, а не стосовно конкретних осіб. У той же час в департаменті забезпечення ресурсних платежів, представник якого звернувся із заявою в поліцію 9 червня, заявляють, що на судовому засіданні за позовом міськради про виселення ТОВ «ІКС-прес» з приміщення на вулиці Петропавлівська, 53 (колишнє відділення «Укрпошти» навпроти ЦУМу) у зв’язку з закінченням терміну договору оренди представник ТОВ «ІКС-прес» Олександр СОКОЛОВ приніс, за даними департаменту, підроблений документ про внесення змін до договору оренди, датований 4 травня 2016 року.

Сам Олександр Соколов про дане кримінальне провадження дізнався від журналіста «Данкору» і стверджує, що документ справжній.

Нагадаємо, на Петропавлівській, 53 знаходиться «Українська книга», яка за пільговою вартістю орендує це приміщення вже більше трьох років.

В Україні через подібні схеми в обхід аукціону відчужують комунальні приміщення. Для цього підприємству потрібно бути видавцем книг, 50% з яких мають видаватися українською мовою. При цьому наклад ніким не встановлено і він не перевіряється. Для цього достатньо листа керівника про те, що він видав 100 книжок, з яких 50 на українській мові. Як є насправді, ніхто не знає.

Нагадаємо ТОВ «ІКС-прес» орендувало приміщення ще й на Супруна, 9 і Харківській, 24 в колишніх приміщеннях «Укрпошти» і на Покровській, 18 у колишньому приміщенні колегії адвокатів Ковпаківського району.

На сьогодні саме Олександр Соколов очолює у Сумах боротьбу з тарифами на проїзд у маршрутних таксі. Якими є справжні мотиви цієї боротьби та чому у міста продовжують «віджимати» приміщення – дізнаємося згодом.

Микола ТАРАНЕНКО

Фото: everyday.sumy.ua

І.С. Політика

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top