Чому депутат не спить уночі?

Негода, яка 13 лютого вирувала Сумщиною, засипала снігом місто Кролевець. Незручності, які доставило таке природне явище місцевим жителям, депутати-укропівці ліквідували оперативно.  

Доки місто засипало снігом, депутат Кролевецької міської ОТГ від УКРОПу Володимир Демченко вирішував питання по очищенню вулиць від снігу. Він звернувся до кролевчанина Олександра Дячка, який уже не вперше на прохання депутата виділив свій приватний трактор для очищення вулиць від снігу.

«Як тільки закінчився снігопад, трактор відразу почав чистив місто від снігу. Спочатку чистили головні автомобільні дороги, тротуари, території біля шкіл, садочків, кладовищ. До вихідних плануємо розчистити і приватні сектори,  ̶ розповідає укропівець. – Дуже дякую земляку Олександру Дячку, який постійно відгукується на прохання про допомогу. Тільки за цю зиму його трактор тричі прибирав місто від снігу. Також дякую трактористу, який працював з самого ранку до пізньої ночі»

Снігоприбиральна техніка працювала в Кролевці більше дванадцяти годин. За цей час вдалося очистити від снігу третину міста.    

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top