Любов до смерті: роменському садисту винесли вирок

Чоловіка, який облив свою дружину кислотою

Чоловіка, який облив свою дружину кислотою, засуджено до восьми років позбавлення волі. Бідолашна, яка, на щастя, залишилася жива, провела кілька місяців у лікарні.

Це сталося рік тому. Подружжя роменчан, яке виховує двох хлопчиків, 6 і 9 років, росзварилося. До розлучення ще не дійшло, але жити 53-річний чоловік та його 28-річна дружина стали окремо. Як розповідають знайомі, чоловік дуже ревнував свою, набагато молодшу за нього, жінку, пара часто сварилася.

І ось 25 січня 2016-го чоловік, зовсім знавіснівши від ревнощів, прийшов до своєї родини, озброївшись палицею та хімічною речовиною. Сплячу жінку він вдарив по голові і облив кислотою. Нещасна, прокинувшись, пробувала втекти, але мучитель її наздогнав і продовжував бити ногами по голові, поки вона не втратила свідомість. Після чого той пішов додому спати.

Коли жінка прийшла до тями, подзвонила тітці, та викликала швидку. Постраждалу відразу поклали у реанімацію з хімічними опіками голови, тулуба, черепно-мозковою травмою та забійними ранами голови. У лікарні вона провела кілька місяців.

Дії чоловіка, як повідомляє прес-служба прокуратури області, кваліфіковано за частиною 2 статті15/ пункт 4 частиною 2 статті 115 (закінчений замах на умисне вбивство, вчинене з особливою жорстокістю) КК України. Прокуратура наполягала на 10 роках позбавлення волі для обвинуваченого.

Проте суд першої інстанції не погодився з доводами прокуратури, обвинуваченого визнано винним за частиною 2 статті 121 (умисне тяжке тілесне ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення) КК України, йому призначено покарання у вигляді восьми років позбавлення волі. Прокуратура вже готує апеляційну скаргу.

До речі, обвинувачений вину свою визнає частково й стверджує, що він не збирався зашкодити дружині, а в такий спосіб вирішив її… просто налякати.

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top