На Сумщині пройде скайп-марафон «Читай Шевченка!»

Тарас Шевченко

Відділ абонементу Сумської обласної наукової бібліотеки запрошує сумчан на поетичний скайп-марафон.

У заході, який відбудеться 19 травня о 14.00 з нагоди 155- річчя перепоховання Т. Г. Шевченка на Чернечій горі, візьмуть участь бібліотеки тих районів Сумської області, де, власне, і перебував Тарас Шевченко.

«Кожній районній бібліотеці надається всього 15-20 хвилин для участі у спілкуванні, – розповіла кореспонденту media.sumy заввідділом абонемента Людмила ЯЦЕНКО. – Одразу необхідно розповісти про перебування Тараса Шевченка у вашому районі, зробивши акцент на вірші написані у той період, чи вірші присвячені вашому краю. Бажано для спілкування запросити читачів різного віку. Кожен із учасників має право читати вірші Шевченка, чи свої про нього, використовуючи книгу, планшет, телефон, Reader чи декламувати на пам’ять. Необхідно, щоб виступи учасників відбувалися на фоні книжкової виставки про Т. Г. Шевченка, один з розділів якої присвятити вашому краю».

Media Sumy
Media Sumy
Информационный портал г.Сумы с обзорами и статьями, которые отображают последние события города, области и Украины в сфере политики, экономики, общества и досуга.

Отправить ответ

avatar
  Subscribe  
Notify of
Top